Terminy zajęć

Zapisy na kursy

Opinie o szkole rodzenia Akademia z Brzuszkiem

"Kobitki prowadzące zajęcia pasjonują się swoja pracą. Co widać gołym okiem. Dzięki nim moje obawy przed nowym zdecydowanie zmalały. Czekam z niecierpliwością, kiedy urodzą się nasze chłopaki. Z czystym sumieniem polecam Akademie z brzuszkiem niezdecydowanym:)"

Aleksandra Smoczyńska, październik 2015, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Jesteśmy z mężem zadowoleni z zajęć.
Zajęcia były prowadzone przez osoby, które pasjonują się tym co robią w życiu zawodowym: przez położne, położną środowiskową i  zarazem doradcę laktacyjnego oraz przez fizjoterapeutkę, co dla mnie było bardzo ważne.

Dzięki tym zajęciom czujemy się z mężem spokojniejsi. Chociażby takie informacje jak przebiega poród, jak trzymać dziecko, jak je ubierać, jak kąpać i przebierać, jak karmić, jak pielęgnować, jakie łóżeczko jest najlepsze dla niemowlęcia, itd są niezwykle cenne, dla dwójki ludzi, którzy będą mieli pierwsze dziecko i niewiele styczności z maluchami wcześniej.

My możemy tą szkołę spokojnie polecać innym.
Pozdrawiamy"

Ania i Radek, wrzesień 2015, źródło: e-mail
"Polecam, zajęcia naprawdę przydatne"

Małgorzata Błaszczyk, wrzesień 2015, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Świetna atmosfera. Widać, ze Panie, które prowadzą zajęcia kochają swoją pracę:) Polecam!"

Marta Orłowska, wrzesień 2015, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Po 3 miesiącach od urodzenia córeczki polecam wszystkim przyszłym rodzicom. Na początku to była trochę moja fanaberia, ale teraz nie żałuję. Jasne, że urodziłabym bez tych zajęć i w końcu nauczyłabym się opiekować dzieckiem, ale dzięki szkole rodzenia byłam o wiele spokojniejsza, poród wspominam z uśmiechem - a nie jak traumę, oszczędziliśmy też sporo pieniędzy na rzeczach, których faktycznie nie potrzebowaliśmy. Brzmi banalnie, ale warto było. Fajnie byłoby trochę zmienić formułę zajęć z pierwszej pomocy, tak by więcej poćwiczyć, ale wiem, że mam na tym punkcie małego bzika i trudno mnie zadowolić :)"

Magdalena Dreger-Włoch, sierpień 2015, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Polecam z czystym sercem zajęcia w Akademii :) miła, intymna atmosfera, ogrom przydatnych informacji oraz ćwiczenia praktyczne sprawiły, że czujemy się z mężem gotowi na godzinę zero :) serdecznie dziękujemy!"

Paulina Brzezińska, sierpień 2015, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Polecam gorąco:))) dużo praktycznych informacji, bardzo sympatyczne i kompetentne Panie prowadzące, które odpowiadają na każde pytanie oraz dają wiele cennych wskazówek dotyczących samego porodu i opieki nad dzieckiem."

Katarzyna Ślusiewicz, sierpień 2015, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Jako świeżo „upieczony tata” z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia w „Akademii z Brzuszkiem”. Mając teraz małego szkraba w domu dużo łatwiej i bez przesadnego strachu możemy zajmować się maleństwem. Na pewno uczestniczenie w zajęciach pozwala nabrać, choć trochę pewności w postępowaniu z mały szkrabem. Nam uczestniczenie w kursie pomogło, być może pomoże i Tobie:)"

Jarek, lipiec 2015, źródło: e-mail

"Dużo fachowych porad i jeszcze więcej otuchy. Polecam!"

Kr Natalia, czerwiec 2015, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Bardzo cieszymy się z wyboru szkoły AzB. Dzięki niej, sama ciąża nie jest już dla nas tak zagadkowa a poród tak przerażający. Zaskoczyło nas pozytywnie przygotowanie zaplecza edukacyjnego szkoły oraz profesjonalizm i kompetencja osób prowadzących zajęcia. Zachęcamy wszystkich przyszłych rodziców do udziału w zajęciach w szkole rodzenia przy szpitalu MSW w Bydgoszczy."

Justyna i Łukasz, czerwiec 2015, źródło: e-mail

"Obie Panie prowadzące pełen profesjonalizm. Zwłaszcza czas na zajęciach z Panią Anią mijał szybko - bardzo sympatyczna osoba. Jedyne zastrzeżenia jakie mam dotyczą kwestii technicznych - godziny 18-21 potrafią dać w kość... po 20tej ciężko już było wysiedzieć. Osobiście wolałbym chyba więcej spotkań ale w godzinach 18-20. Poduszki na których się siedzi ... generalnie fajny pomysł ale na dłuższa metę średnio się sprawdza - ciężko o wygodną pozycję.  Tak czy owak szkołę polecam :)"

Łukasz Pepeliński, luty 2015, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Zajęcia zarówno praktyczne jak i teoretyczne prowadzone fachowo. Możliwość zadawania pytań bezcenna. Klimat i atmosfera rewelacyjne. Mam nadzieje ze edukacja wyniesiona z Akademii pozwoli sprostać wymaganiom i potrzebom maluszka. Oboje z mężem uważamy udział w Akademii za dobrą inwestycje :-) życzymy kolejnych zadowolonych absolwentów :-)"

Kamila Andrzejczak, listopad 2014, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Akademia z Brzuszkiem to piękne miejsce, kompetentna Kadra, super klimat i cudowna atmosfera sprzyjająca przyswajaniu wiedzy, która niebawem przyda się w codziennym życiu. Serdecznie polecam Każdemu udział w zajęciach organizowanych przez tą Akademię. Żałujemy, że nasze zajęcia już się skończyły- był to niesamowity czas, spędzony w cudownym gronie i przemiłej atmosferze! Musicie tu przyjść!!!"

Dżiza Bell, październik 20114, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Z czystym sumieniem mogę polecić Akademie z Brzuszkiem wszystkim przyszłym rodzicom. Miejsce bardzo sympatyczne. Wykwalifikowana kadra. Panie chętnie odpowiadaly na pytania. A podręcznik, który otrzymaliśmy na zajęciach podpowiadal nam długo co i jak robić w danych sytuacjach z maluszkiem. Po uzyskaniu ogromnej ilości informacji na zajęciach czuliśmy sie pewniej w nowej, życiowej roli ;) super atmosfera!"

Justyna Walczak, październik 2014, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"W miesiąc po urodzeniu dziecka, mogę śmiało stwierdzić, że to, czego wraz z mężem nauczyliśmy się w trakcie zajęć z całą pewnością teraz procentuje. Spokój i wiedza na temat tego, co się dzieje w czasie samego porodu, a także teraz, podczas codziennej pielęgnacji naszego synka jest bezcenny. A to właśnie zawdzięczamy w głównej mierze Akademii z Brzuszkiem :) polecam!"

Agata Życzińska, lipiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Jestem absolwentką Akademii z Brzuszkiem i mogę z czystym sumieniem polecić ją kolejnym rodzicom. Pan Michał to sympatyczny człowiek, który dokłada wszelkich starań, by czas spędzony w szkole był produktywny, a przy okazji przyjemny. Osoby prowadzące zajęcia to w 100% profesjonalistki, które w przystępny i ludzki sposób potrafią opowiadać o najtrudniejszych zagadnieniach. Pani Aneta to bardzo doświadczona położna - warto korzystać z jej wiedzy i cennych rad. Natomiast Pani Ania to mała wielka osóbka, która ma w sobie niespożyte pokłady energii i wiary w każdą mamę. Polecam korzystanie z jej nowatorskich metod, bo one po prostu działają, a ich nadrzędnym celem jest dobro maleństwa i mamy. Oczywiście, nic w życiu nie przebiega książkowo i nikt, nawet Akademia z Brzuszkiem, nie da nam recepty na bezbolesny, szczęśliwy poród, jednak najcenniejsze, co obok wiedzy wynosi się z zajęć, to świadomość. Dzięki niej rodzice w sytuacji tak trudnej i nowej dla siebie czują się o wiele pewniej. Dziękujemy i polecamy!"

Paulina Samohadwaesenakońcu, czerwiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Gorąco polecam Akademię z Brzuszkiem! Nie zawiodła naszych oczekiwań. Dużo fachowych porad i praktycznych wskazówek przekazanych w sympatycznej atmosferze. Strach przed porodem zamienił się w radosne oczekiwanie :)"

Zosia Gemza, czerwiec 2014, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Polecamy Akademię z Brzuszkiem wszystkim parom spodziewającym sie dzidzi, a dlaczego:
- super atmosfera
- przekazanie wiedzy i informacji w sposób teoretyczny i praktyczny
- prowadząca Pani Aneta i Pani Agnieszka (debiutantka) super babeczki, wiedza o czym mówią, znają odpowiedz na kazde pytanie, wiedze przekazuja w sposob zrozumialy, latwy do przyjęcia, swobodnie i fajnie prowadza zajęcia, że nie są one, nudne i mimo 3 godzin czas leci niesamowicie szybko, zajęcia są prowadzone na luzie, 
- ładny wystrój, klimat, świetne materiały informacyjne, pomoce naukowe do ćwiczen: czy to do gimnastyki przygotowującej do porodu, czy to mycie, przebieranie, pielęgnowanie, noszenie noworodków, karmienie piersią itp. 
- oglądanie sal porodowych i poporodowych - wyposażenie ekstra, wnętrza cieple i przyjazne, poczucie jakby się było w domu a nie w szpitalu
- strach, lęk związany z porodem dzięki uczestnictwu w Akademii z Brzuszkiem mija, człowiek staje się spokojniejszy, to co wcześniej było niepewne, niewiadome staje się już wiadome i wyjaśnione

Polecamy gorąco, na pewno nikt nie będzie żałował poświęconego czasu i pieniążków. Są same korzyści z uczestnictwa.

Warto tez nie zostawiać odbycia zajęć na ostatnia chwile gdyż pomocne są informacje co do wyprawki czy to dziecka czy to mamy i naprawdę można dużo zaoszczędzić nie kupując zbędnych rzeczy a także warto zajęcia odbyć wcześniej żeby poznać techniki ćwiczeń aby poród przebiegł szybko i sprawnie a ból był tylko informacja ze nasza dzidzia wychodzi na świat ;-):-))))))"

Marta, czerwiec 2014, źródło: e-mail

"Polecam nie tylko paniom, ale także przyszłym tatusiom. Teoria jest tu ściśle związana z praktyką, a wszystko opowiedziane jest w bardzo przystępny sposób. Oczywiście, w dzisiejszych czasach dużo można wyczytać w internecie, ale te zajęcia uświadomiły mi, o jak wielu zagadnieniach sama nawet bym nie pomyślała i przez to nie zgłębiłabym ich przed porodem. A wszystko to w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze. Pełen profesjonalizm!"

Sandra Tyczyno, kwiecień 2014, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Zdecydowanie polecamy - nie dosyć, że atmosfera przemiła to wiedza przekazana w sposób fachowy, przez osoby ją praktykujące na co dzień. Informacje ze szkoły uspokajają przed porodem a niezmiernie przydają się już teraz po porodzie. Pozdrawiamy !"

Alicja Wiśniewska, kwiecień 2014, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Akademia z Brzuszkiem to rewelacyjna szkoła rodzenia. Polecam wszystkim z czystym sumieniem, bardzo miła atmosfera i rzeczowe informacje. Zarówno pani Aneta jak i pani Ania udzielają wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie a ich wiedza jest ogromniasta!"

Marta Parus, luty 2014, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Polecam każdej kobiecie, która jest w ciąży, boi się porodu i niewiele wie na temat pielęgnacji niemowlęcia. Dzięki pani Anecie Grabarskiej można trochę oswoić nieznane. Świetnie wspominam zajęcia - zdobyte informacje bardzo mi się przydały, zawartą na nich znajomość utrzymuję do dziś :) polecam każdemu :)"

Magda Tambelli-Orwat, styczeń 2014, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Przemiła atmosfera!! Dzięki tej szkole wiedziałam co mnie czeka i poród niczym nie zaskoczył."

Marta Czekaj, listopad 2013, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Mogę z czystym sumieniem polecić Akademię innym rodzicom - co z resztą robię od jej ukończenia :) atmosfera świetna - zdjęcia odzwierciedlają doskonale przytulny klimacik sali. Wykładowcy to śmietanka MSWiA :) czuję się teraz pewniej przed wielką chwilą, która już niedługo...!"

Monika Matuszewska, sierpień 2013, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews

"Gorąco polecamy szkołę rodzenia "Akademia z Brzuszkiem"!
Zajęcia w tej szkole prowadzą doświadczone położne z powołania, które dokładają starań by tak przygotować rodziców do porodu, by był on dobrym i pięknym doświadczeniem dla Maluszka i jego rodziców. Kursanci otrzymują skrypt będący skarbnicą praktycznych wskazówek dotyczących ciąży, porodu, połogu, pielęgnacji Malucha... i nie tylko. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze.
Położne również po zakończeniu kursu skore są do pomocy i udzielania wsparcia. My do porodu i po porodzie byliśmy z nimi w kontakcie telefonicznym.
Pan Michał Żmich z otwartością i życzliwością podchodzi do potrzeb rodziców.
Kurs w "Akademii z Brzuszkiem" to ŚWIETNA INWESTYCJA! Jesteśmy przekonani, że dzięki tej inwestycji narodziny naszej córeczki były przepięknym doświadczeniem."

Małgorzata i Michał, maj 2013, źródło: e-mail

"Zdecydowaliśmy się rzutem na taśmę. Wcześniej nie myślałam w ogóle o szkole rodzenia. Dlaczego? Bo z nazwy kojarzy się tylko z rodzeniem. Do czasu aż trafiłam na stronę Akademii z Brzuszkiem. Proponowany plan zajęć zmienił moje nastawienie- przygotowanie do porodu, możliwość zobaczenia oddziału, opieka nad noworodkiem, zagadnienia dotyczące laktacji i wiele innych tematów sprawiło, że zaczęłam się w ogóle zastanawiać. Mąż ku mojemu zaskoczeniu zgodził się od razu:) A potem było już tylko lepiej. To były jedne z lepiej zainwestowanych pieniędzy w całym procesie przygotowań i oczekiwań na naszą Kruszynkę. Serdecznie polecam- intymnie, kameralnie, przyjaźnie, serdecznie. Zresztą przekonajcie się sami...:)"

Barbara, maj 2013, źródło: e-mail

"Miła atmosfera i rzeczowe informacje ;-)"

Monika Siwińska, maj 2013, źródło: https://www.facebook.com/akademiazbrzuszkiem/reviews