„Wszystkim przyszłym rodzicom gorąco polecam Akademię z Brzuszkiem. Zajęcia odbywają się w miłej, spokojnej atmosferze, w kameralnych grupach. Wiedza przekazywana przez prowadzące jest poparta zarówno wiedzą jak i doświadczeniem. Ponadto wszelkie informacje są zgodne z najnowszymi zaleceniami WHO. Na każdych zajęciach odbywają się ćwiczenia praktyczne. Podczas całego kursu można było nauczyć się: pierwszej pomocy, kąpania, przebierania, przewijania, masowania, noszenia, karmienia, chustonoszenia. Dokładnie omówione zostały fazy porodu oraz metody łagodzenia bólu, na zajęciach stworzyliśmy również plan porodu. Każde spotkanie było doskonale zaplanowane i odpowiednio przygotowane. Po odbyciu całego kursu jestem spokojna przed wejściem w nową rolę bycia rodzicem.”

Ela Majcher

„Jestem absolwentką Akademii z Brzuszkiem i mogę z czystym sumieniem polecić ją kolejnym rodzicom. Pan Michał to sympatyczny człowiek, który dokłada wszelkich starań, by czas spędzony w szkole był produktywny, a przy okazji przyjemny. Osoby prowadzące zajęcia to w 100% profesjonalistki, które w przystępny i ludzki sposób potrafią opowiadać o najtrudniejszych zagadnieniach. Pani Aneta to bardzo doświadczona położna – warto korzystać z jej wiedzy i cennych rad. Natomiast Pani Ania to mała wielka osóbka, która ma w sobie niespożyte pokłady energii i wiary w każdą mamę. Polecam korzystanie z jej nowatorskich metod, bo one po prostu działają, a ich nadrzędnym celem jest dobro maleństwa i mamy. Oczywiście, nic w życiu nie przebiega książkowo i nikt, nawet Akademia z Brzuszkiem, nie da nam recepty na bezbolesny, szczęśliwy poród, jednak najcenniejsze, co obok wiedzy wynosi się z zajęć, to świadomość. Dzięki niej rodzice w sytuacji tak trudnej i nowej dla siebie czują się o wiele pewniej. Dziękujemy i polecamy!”

Paulina Samohadwaesenakońcu,

„Akademia z Brzuszkiem to piękne miejsce, kompetentna Kadra, super klimat i cudowna atmosfera sprzyjająca przyswajaniu wiedzy, która niebawem przyda się w codziennym życiu. Serdecznie polecam Każdemu udział w zajęciach organizowanych przez tą Akademię. Żałujemy, że nasze zajęcia już się skończyły- był to niesamowity czas, spędzony w cudownym gronie i przemiłej atmosferze! Musicie tu przyjść!!!”

Dżiza Bell,

„Po 3 miesiącach od urodzenia córeczki polecam wszystkim przyszłym rodzicom. Na początku to była trochę moja fanaberia, ale teraz nie żałuję. Jasne, że urodziłabym bez tych zajęć i w końcu nauczyłabym się opiekować dzieckiem, ale dzięki szkole rodzenia byłam o wiele spokojniejsza, poród wspominam z uśmiechem – a nie jak traumę, oszczędziliśmy też sporo pieniędzy na rzeczach, których faktycznie nie potrzebowaliśmy. Brzmi banalnie, ale warto było. Fajnie byłoby trochę zmienić formułę zajęć z pierwszej pomocy, tak by więcej poćwiczyć, ale wiem, że mam na tym punkcie małego bzika i trudno mnie zadowolić :)”

Magdalena Dreger-Włoch,

„Jesteśmy z mężem zadowoleni z zajęć.
Zajęcia były prowadzone przez osoby, które pasjonują się tym co robią w życiu zawodowym: przez położne, położną środowiskową i  zarazem doradcę laktacyjnego oraz przez fizjoterapeutkę, co dla mnie było bardzo ważne.

Dzięki tym zajęciom czujemy się z mężem spokojniejsi. Chociażby takie informacje jak przebiega poród, jak trzymać dziecko, jak je ubierać, jak kąpać i przebierać, jak karmić, jak pielęgnować, jakie łóżeczko jest najlepsze dla niemowlęcia, itd są niezwykle cenne, dla dwójki ludzi, którzy będą mieli pierwsze dziecko i niewiele styczności z maluchami wcześniej.

My możemy tą szkołę spokojnie polecać innym.
Pozdrawiamy”

Ania i Radek,

„Gorąco polecam Akademię z Brzuszkiem! Nie zawiodła naszych oczekiwań. Dużo fachowych porad i praktycznych wskazówek przekazanych w sympatycznej atmosferze. Strach przed porodem zamienił się w radosne oczekiwanie :)”

Zosia Gemza,

„Z czystym sumieniem mogę polecić Akademie z Brzuszkiem wszystkim przyszłym rodzicom. Miejsce bardzo sympatyczne. Wykwalifikowana kadra. Panie chętnie odpowiadaly na pytania. A podręcznik, który otrzymaliśmy na zajęciach podpowiadal nam długo co i jak robić w danych sytuacjach z maluszkiem. Po uzyskaniu ogromnej ilości informacji na zajęciach czuliśmy sie pewniej w nowej, życiowej roli 😉 super atmosfera!”

Justyna Walczak,

„Polecam gorąco:))) dużo praktycznych informacji, bardzo sympatyczne i kompetentne Panie prowadzące, które odpowiadają na każde pytanie oraz dają wiele cennych wskazówek dotyczących samego porodu i opieki nad dzieckiem.”

Katarzyna Ślusiewicz,

„Dużo fachowych porad i jeszcze więcej otuchy. Polecam!”

Kr Natalia,

„Zajęcia zarówno praktyczne jak i teoretyczne prowadzone fachowo. Możliwość zadawania pytań bezcenna. Klimat i atmosfera rewelacyjne. Mam nadzieje ze edukacja wyniesiona z Akademii pozwoli sprostać wymaganiom i potrzebom maluszka. Oboje z mężem uważamy udział w Akademii za dobrą inwestycje 🙂 życzymy kolejnych zadowolonych absolwentów :-)”

Kamila Andrzejczak,

„Jako świeżo „upieczony tata” z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia w „Akademii z Brzuszkiem”. Mając teraz małego szkraba w domu dużo łatwiej i bez przesadnego strachu możemy zajmować się maleństwem. Na pewno uczestniczenie w zajęciach pozwala nabrać, choć trochę pewności w postępowaniu z mały szkrabem. Nam uczestniczenie w kursie pomogło, być może pomoże i Tobie:)”

Jarek,

„Polecam z czystym sercem zajęcia w Akademii 🙂 miła, intymna atmosfera, ogrom przydatnych informacji oraz ćwiczenia praktyczne sprawiły, że czujemy się z mężem gotowi na godzinę zero 🙂 serdecznie dziękujemy!”

Paulina Brzezińska,

„Kobitki prowadzące zajęcia pasjonują się swoja pracą. Co widać gołym okiem. Dzięki nim moje obawy przed nowym zdecydowanie zmalały. Czekam z niecierpliwością, kiedy urodzą się nasze chłopaki. Z czystym sumieniem polecam Akademie z brzuszkiem niezdecydowanym:)”

Aleksandra Smoczyńska,

 

„Polecam każdemu kto spodziewa się dziecka ! Super zajęcia merytoryczne i
praktyczne „. Bardzo dużo przydatnych informacji. W pełnej
profesjonalna kadra! No i ćwiczenia z przewijania i mycia .. pomocne !! Zajęcia na 6+”

Bartosz Malicki ,

„Polecamy Akademię z Brzuszkiem wszystkim parom spodziewającym się dzidzi, a dlaczego:

– super atmosfera

– przekazanie wiedzy i informacji w sposób teoretyczny i praktyczny

– prowadząca Pani Aneta i Pani Agnieszka (debiutantka) super babeczki, wiedza o czym mówią, znają odpowiedz na każde pytanie, wiedze przekazuja w sposób zrozumiały, łatwy do przyjęcia, swobodnie i fajnie prowadza zajęcia, że nie są one, nudne i mimo 3 godzin czas leci niesamowicie szybko, zajęcia są prowadzone na luzie, 

– ładny wystrój, klimat, świetne materiały informacyjne, pomoce naukowe do ćwiczeń: czy to do gimnastyki przygotowującej do porodu, czy to mycie, przebieranie, pielęgnowanie, noszenie noworodków, karmienie piersią itp. 

– oglądanie sal porodowych i poporodowych – wyposażenie ekstra, wnętrza cieple i przyjazne, poczucie jakby się było w domu a nie w szpitalu

– strach, lęk związany z porodem dzięki uczestnictwu w Akademii z Brzuszkiem mija, człowiek staje się spokojniejszy, to co wcześniej było niepewne, niewiadome staje się już wiadome i wyjaśnione

Polecamy gorąco, na pewno nikt nie będzie żałował poświęconego czasu i pieniążków. Są same korzyści z uczestnictwa.

Warto tez nie zostawiać odbycia zajęć na ostatnia chwile gdyż pomocne są informacje co do wyprawki czy to dziecka czy to mamy i naprawdę można dużo zaoszczędzić nie kupując zbędnych rzeczy a także warto zajęcia odbyć wcześniej żeby poznać techniki ćwiczeń aby poród przebiegł szybko i sprawnie a ból był tylko informacja ze nasza dzidzia wychodzi na świat ;-):-))))))”

Marta,

„W miesiąc po urodzeniu dziecka, mogę śmiało stwierdzić, że to, czego wraz z mężem nauczyliśmy się w trakcie zajęć z całą pewnością teraz procentuje. Spokój i wiedza na temat tego, co się dzieje w czasie samego porodu, a także teraz, podczas codziennej pielęgnacji naszego synka jest bezcenny. A to właśnie zawdzięczamy w głównej mierze Akademii z Brzuszkiem 🙂 polecam!”

Agata Życzińska,

„Obie Panie prowadzące pełen profesjonalizm. Zwłaszcza czas na zajęciach z Panią Anią mijał szybko – bardzo sympatyczna osoba. Jedyne zastrzeżenia jakie mam dotyczą kwestii technicznych – godziny 18-21 potrafią dać w kość… po 20tej ciężko już było wysiedzieć. Osobiście wolałbym chyba więcej spotkań ale w godzinach 18-20. Poduszki na których się siedzi … generalnie fajny pomysł ale na dłuższa metę średnio się sprawdza – ciężko o wygodną pozycję.  Tak czy owak szkołę polecam :)”

Łukasz Pepeliński,

„Bardzo cieszymy się z wyboru szkoły AzB. Dzięki niej, sama ciąża nie jest już dla nas tak zagadkowa a poród tak przerażający. Zaskoczyło nas pozytywnie przygotowanie zaplecza edukacyjnego szkoły oraz profesjonalizm i kompetencja osób prowadzących zajęcia. Zachęcamy wszystkich przyszłych rodziców do udziału w zajęciach w szkole rodzenia przy szpitalu MSW w Bydgoszczy.”

Justyna i Łukasz,

„Świetna atmosfera. Widać, ze Panie, które prowadzą zajęcia kochają swoją pracę:) Polecam!”

Marta Orłowska,

Skip to content